O nás

MUDr. Jiří Šalek – zubní lékař

MUDr Jiří Šalek je rodilý Ostravák. Vystudoval obor stomatologie na První lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Semestr strávil na stáži ve Švédsku. Promoval v roce 2003. Čtyři roky pracoval v ordinaci Zdeňka a Marka Baranů v Polance nad Odrou. Pak šest let pracoval v soukromé zubní ordinaci v Bristolu ve Velké Británii. A nyní provozuje vlastní ordinaci v Ostravě.

Mudr. Jiří Šalek
Karin Vidurová – zubní instrumentářka

Karin Vidurová si také vyzkoušela život v zahraničí. Po pobytu v Německu a Rakousku se ráda vrátila do rodné Ostravy. Pracovala v obchodní sféře, na mateřské dovolené se rozhodla stát zubní instrumentářkou, vystudovala akreditovaný kurz a této práci se věnuje dodnes.

Mudr. Jiří Šalek

Ceník

Pokud Vás zajímají ceny našich služeb, můžete si je stáhnout.

Stáhnout ceník

Jdeme s dobou

Jdeme s dobou. Zubní lékařství se stále rozvíjí a různé postupy, o kterých jsme dříve jen sníli, jsou dnes skutečností. Avšak ne každá předražená novinka se osvědčí. Naší filozofií je vybrat z nejnovějších stejně jako z léty prověřených postupů ten, který je právě pro Vás nejlepší. To však vyžaduje individuální přístup, neboť každý máme jiná přání, priority a očekávání.

Abychom Vám pomohli rozhodnout se pro to nejlepší, chceme znát Váš názor. Máme radost, když se pacient zajímá a nezdráhá se spolurozhodovat. Umožníme Vám udělat si vlastní názor, zakládáme si na srozumitelné komunikaci. Odborným výrazům se vyhýbáme, většina práce v zubní ordinaci má v podstatě jednoduchou povahu, kterou není třeba zastírat lékařskou latinou.

Uděláme vše pro to, aby Vaše návštěva u nás proběhla v klidu a pohodlí. Přátelsky Vás přivítáme v příjemném prostředí, věnujeme Vám dostatek času, pracujeme jemně, a dovolí-li to podmínky, vyjdeme Vám vstříc.

Prevence je na prvním místě. Účinná prevence Vám ušetří mnoho času, problémy, bolesti i peníze. Budete-li se řídit našimi radami, brzy se na prohlídce dozvíte, že žádnou léčbu nepotřebujete. Postupně se Vám zalíbí chodit si k nám pro dobré zprávy! A pokud ještě nejste tak daleko, nebojte: Jsme tu pro Vás!